Gå til resultatlister for mai, juni og september!

VOM DOGRUN FINALEN 2020- resultater

Takk for at du deltok på VOM DOGRUN FINALEN 2020! Resultatlista oppdateres fortløpende gjennom helgen og frem til mandag kl 14:00.

Vi gjør oppmerksom på at det kan ta litt tid fra du registrerer resultatet til du dukker opp på lista. Dersom du ikke ser navnet ditt på lista etter 15 minutter, prøv først å oppdatere siden og send oss deretter en mail.

Dogrun Finalen 2020
PlassHundEierStedTid
1Tundra StravaMikael Storli TomasliFredrikstad 00:09:21
2Selma StravaLars Magnus BjerkeSøndre Land, Trevatn 00:11:03
3TinkaSynne ÅkreRysstad 00:11:35
4Huron StravaJørgen Fossvoll MidtliBrandval 00:11:45
5RulleOle Fredrik KvarteigLanghus 00:12:18
6ElektraBonnie inghelsBjerkreim 00:12:33
7B-Happy StravaAne ØyenHallangen 00:13:32
8AronLinda KarlsenTrøgstad 00:13:50
9Cilly StravaHelene EggenSørum 00:13:58
10Diesel StravaRagnhild Bidenkap TofteVardalsåsen 00:14:11
11My og noomiIren Kittelsen HeierRjukan 00:14:20
12Balto StravaOlegs RudsNamnå 00:14:31
13Winston StravaVibeke Fredrikke RørholtVoldsløkka, Oslo 00:14:51
14LunaMarianne LarsenLillestrøm 00:15:12
15AlvinGunn-Tove RiisSjusjøen 00:15:32
16TroyaTone Lise TandrevoldJørpeland 00:15:39
17IrisLine Einvik StrykerDrøbak 00:16:17
18JagoTia StravaSandra KleinowTrondheim 00:16:27
19Kobuk StravaErik HaugenVadsø 00:17:22
20Eddie StravaStine BrandtenborgLanghus 00:17:48
21RonjaMartheHornindal 00:18:00
22Milo StravaCaroline BerthelsenLysekloster 00:18:06
23ChaosLine Margrete SørumHatteng 00:18:29
24TroyaAndré SvardalJørpeland 00:18:45
25VamosAnne-Grete LytomtSandnes 00:19:06
26Apex StravaAnneli kringstadFredrikstad 00:19:28
27Frøya StravaCaroline Elisabeth HägnemarkTorp, Fredrikstad 00:19:43
28FridaNinaFilefjell 00:20:00
29Amarone, Zinfandel og CudaReidun NordstrandGreåker 00:20:00
30HufsaAleksander B GrønlundSkiptvet 00:20:38
31LevaLill-ann KristoffersenTolga 00:20:49
32RebellBarbro MichelsenFredrikstad 00:21:45
33polarjuvelen`s magiske myrull- IpGerd O. Granåslysløypa, Trofors 00:22:00
34Istu NanukCharlotte SandSande i Vestfold 00:22:23
35Alma og OdaTina Dyrstad FossdalKvinesdal 00:23:00
36WilliSilje Vhile BraatenNydalen 00:23:24
37SagaLena RiiserYtre Enebakk, Viken 00:24:18
38IdaWenche BronkenSøre Osen 00:25:16
39SkrållanHege-Eileen Ottem LundSunndal 00:25:45
40GøyMaritValdres 00:26:19
41MaxAnette OpdalBeisfjord 00:26:48
42BALDER StravaCamilla NybergGressvik (Fredrikstad) 00:26:50
43FuruSolvår JohnsrudVallset 00:29:39
44FenrisAnne Helene HaugDal 00:30:24
45BorisNatascha/@k9_norwayOslo 00:31:17
46Kaysa Hot Fuzz Whit A TwistMona Moe LyngVERDAL 00:33:29
47BalderIngeborg CarlssonHalden 00:35:00
48GaiaSunniva AdolfsenBjørnøy, Søvik 00:35:32
49RusselElin BerntsenKongsvinger 00:35:52
50KulingOle-Johnny MyhrvoldKongsvinger 00:35:52
51KantoTorunn Mosby LarsenVennesla 00:36:00
52Tulle StravaMiriam DramstadRøyse 00:36:09
53BekkJanne Christine LindÅlesund 00:39:00
54ViddaTine Sköll JohansenTrondheim 00:39:00
55FroomeIngeborg stensbyBillitt 00:39:33
56SagaElizabeth ParrettLierskogen 00:40:00
57TussiSverre BjotveitAlvøen, Bergen 00:42:31
58LeonRagnhild EinsetKristiansund 00:47:37
59KaiaRikke ViktoriaDrammen 00:48:00
60SestraMarit LilleengSøndre Land, Trevatn 00:48:15
61DittoGuri Myrstuen LøkenPilgrimsleden, Vingrom 00:49:38
62WilmaAnne TollisenHamar 00:52:07
63Caizer og LykkeKristin nordheimSøndre land 00:59:16
64BellaKarina FølsvikØrsta 01:12:52
65Figo StravaMarianne MyrstadÅlesund 01:13:00
66HelaKjerstiTrehørningen 283moh , Tromsø 01:28:00
PlassHundEierStedTid